Connect with us

DİĞER

GÜRAL PORSELEN’İN AVANOS SERİSİYLE SOFRALARA BAHAR GELİYOR

Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir markalarından Güral Porselen, Avanos serisi ile sofralara modern ve sofistike bir yaklaşım getiriyor.

Güral Porselen; kırmızı, turkuaz, yeşil, kahverengi, antrasit, Terra toprak ve Colorado Side seçeneklerinden oluşan Avanos serisini bahar ayında rengârenk sofralar kurmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Porselen denince akla ilk gelen marka Güral Porselen, bahar ayında modern, renkli ve şık tasarımlarıyla sofraları süslüyor. Adını, güneşin dünyada en güzel battığı yerlerden biri olan Avanos’dan alan seri, bölgenin kültürünü ve dokusunu modern yaklaşımlar ve farklı renklerle sofralara taşıyor. Sofra sanatının öncülerinden Güral Porselen,  yeni nesil sunumlar için; dayanıklı, ışığı geçiren şeffaf yapısı, fark yaratacak renkleri ve şık modelleriyle Avanos serisini müşterileriyle buluşturuyor. Bone porselenin en güzel örneklerinden Avanos serisinde, kullanıcılar ürünleri istedikleri sayıda ve renkte satın alarak kendi takımlarını oluşturabiliyor.

Kırmızı, turkuaz, yeşil, kahverengi, antrasit, Terra toprak ve Colorado Side seçeneklerine sahip Avanos serisi ile sofra sunumları renkli ve davetkâr hale geliyor. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken ve baharın tüm renklerini barındıran seride; düz, çukur, kayık tabaklar, kâse ve kahve fincanları yer alıyor.

ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI

Güral Porselen’in Avanos serisine ve tüm ürünlerine özel fiyatlarla satış noktaları ve ‘gural.com.tr’ adresinden ulaşmak mümkün. Ayrıca ‘gural.com.tr’ adresinden yapacağınız 125 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatını yakalayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar