Connect with us

HABERLER

SARAÇOĞLU ALİM IŞIK’A TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu 2014 yerel seçimlerinde rakibi olan Alim Işık’a teşekkür etti. Saraçoğlu Işık’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda belediyenin yaptığı bir süs havuzunu kullanmasının Kütahya ve siyaset adına güzel bir hareket olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu 2014 yerel seçimlerinde başkanlık kıyasıya yarıştığı rakibi Alim Işık’a teşekkür etti. Başkan Saraçoğlu seçimlerin ardından hedeflerinin siyasi parti ayırt etmeksizin Kütahya için çalıştıklarını söyledi. Bu doğrultuda en büyük rakibi Prof. Dr. Alim Işık’ın da Kütahya adına yapılan güzel çalışmaları beğendiğini ve bu çalışmalardan bir tanesi olan süs havuzlarının resmini bir Cuma mesajında kullanarak sosyal medya paylaşmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Başkan Saraçoğlu hatırlasanız 2014 seçimlerinde güçlü bir rakiple belediye başkanlığı için mücadele ettik. Seçim sonrası biz parti gözetmeksizin Kütahya adına çalışmaya başladık. Rekabet bizim için sadece seçim dönemindeki çalışma sürecinde gereçlidir. Bu süreçten sonra Kütahya adına çalışma yapmaya başladık. Bu doğrultuda rakibimiz Sayın Alim Işık bey geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bizim projemiz olan süs havuzlarından bir tanesini paylaşmış. Demek ki herkes Kütahya için bir şeyler istiyor ve yapılan güzellikleri siyaseti bir kenara bırakıp takdir edebiliyor. Ben Alim Işık’a bu güzel hareketi ve paylaşımı için teşekkür ediyorum.” dedi.

KÜTAHYA ELEŞTİRİYİ BIRAKMALI

Kütahya’nın kaybettiği noktalardan bir tanesinin de gereksiz yere yapılan eleştiriler olduğuna değinen Başkan Saraçoğlu “Eleştiri bizim için çok önemli. Ancak Kütahya’da olumlu yada olumsuz, özellikle konunun içerisği bilinmeden eleştiri yapılıyor. Başa gelen kişiyi nasıl çalıştırırız yerine nasıl paçasından tutup aşağıya çekeriz mantığı ile eleştiri yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde bir hemşerimiz başka bir şehirde yeni yapılan bungalow evlerle ilgili paylaşımda bulunmuş. Kütahya’ya d böyle evler yapılmaz mı diye. O hemşerimize hiçbir şey demeden alıp Çamlıda yapılan bungalow evlere götürdük. Ve biz o evleri yapalı 6 aydan fazla bir zaman oldu. Yani halkımızın başka şehirlerde gördüğü bazı şeyleri zaten yaptık ama vatandaşımız ne yazık ki bunları görmeden, araştırmadan eleştiri yapıyor” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar