Connect with us

HABERLER

MÜDÜRLER ÇAVDARHİSAR’DA TOPLANDI

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit´in başkanlığında, her ay yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Çavdarhisar İlçesinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit´in başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı ile Çavdarhisar İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin, ilçelerinde yürüttükleri çalışmalar ile ilgili brifingleri sundukları toplantıda, eğitim ve öğretim ile ilgili genel konular ve ilde devam eden projelerin değerlendirilmesi gündemi çerçevesinde görüşüldü. Toplantıda; İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Aybek bulundu. Toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül’ü makamında ziyaret etti ve ilçenin eğitim ve öğretimi hakkında istişarelerde bulundu. Kaymakam Kadir Yurdagül, Çavdarhisar Teknik ve Anadolu Lisesinin Su Kabağı Projesi kapsamında oluşturulan örneklerden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’e hediye etti.

Daha sonra; Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, öğretmenlerle bir araya geldi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar