Connect with us

HABERLER

MİLLETVEKİLİ KAVUNCU: “YAPILANLAR GÖRÜLMÜYOR”

Sosyal medyayı en aktif kullanan milletvekilleri içinde yer alan Vural Kavuncu her paylaşımının altına yapılan olumlu ve olumsuz eleştirilere cevap vererek yanlış bilgileri düzleltiyor.

Her fırsatta vatandaşla bir araya gelen ve kulaktan dolma bilgi kirliliğini ortadan kaldıramaya çalışan AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu aynı performansı sosyal medyada da gösteriyor. Sosyal medyayı en aktif kullanan milletvekilleri içinde gösterilen Kavuncu yaptığı paylaşımlara gelen olumlu yada olumsuz eleştirilere cevap vererek vatandaşları doğru bilgilendirmeye çalışıyor. Kavuncu bu özelliği ile en çok yorum yapılan milletvekili olma özelliği taşıyor. Seçmen kitlesi ayrımı yapmadan eleştirilere cevap veren Kavuncu Kütahya’da yapılanların görmezlikten gelinmesi gibi bir hastalığın olduğunu ifade etti.

KÜTAHYA’DA YAPILANLAR GÖRÜLMÜYOR

15 yıllık AK Parti iktidarında Kütahya’ya birçok yatırımın geldiğini belirten Milletvekili Kavuncu özellikle sosyal medyada bir grubun sürekli olumsuz eleştirilerle şehrin ve insanların enerjisini tükettiğini ifade etti. Kavuncu “Sosyal medyada yayınladığımız paylaşımlara birçok yorum ve eleştiri geliyor. Elimden geldiği kadar yorumlara ve eleştirilere cevap vermeye çalışıyorum. Ancak bazı yorum ve eleştiriler gerçekler bilinmeden sadece eleştirmek için yapılan eleştiriler. Vatandaşlarımıza Kütahya’da yapılan işleri anlatmaya çalışıyoruz. Ne var ki hala Kütahya’da hiçbir şey olmuyormuş havası oluşturmak isteyenler var. Bunlar şehrin ve halkımızın enerjisini düşürüyor” dedi.

HİZMETLERİ GÖRMEDEN ELEŞTİRİ YAPILIYOR

Yapılan hizmetleri bilmeden, görmeden yapılan yorumların ve eleştirilerin doğrusunu gösterildiği zaman vatandaşların konuyu bilmedikleri ve daha fazlasını istediklerini dile getiren Kavuncu “Kütahya’ya ikinci bir stadyum kazandırdık. Eskişehir ve Ayfon’da yeni stadyumlar eski stadların arazisi TOKİ’ye verilerek yapıldı. Ancak bizde tam tersi oldu. eski stadyumumuzu TOKİ’ye vermeden 15 bin kapasiteli üstü kapalı yeni stadyum kazandık. Halkımız bunu bilmeden ‘eski stad peşkeş mi çekilecek?’ ‘Neden 30 bin değil de 15 bin kişilik yapılıyor’ şeklinde yorumlar yapıyorlar. Burada yapılan hizmeti değil stadın kapasitesini tartışıyorlar” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar