Connect with us

HABERLER

BAHÇELİ KÜTAHYA’YA GÜVENİYOR

MHP Kütahya İl Başkanlığı olarak, MHP Genel Başkanlığına yeniden seçilen Prof. Dr. Devlet Bahçeli’ye, yeni oluşan Divan Kuruluna, MYK üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel merkezde gerçekleşen ziyarette, MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Kütahya İl ve İlçe teşkilatları hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi verdi. 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel ve genel seçimlerinde uygulanacak olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Ferhan Yıldırım, “MHP Kütahya teşkilatları olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlanmanın verdiği heyecan içindeyiz. Kütahya’da MHP olarak oy patlaması gerçekleştireceğiz. Bu oy patlaması inanıyorum ki tüm Türkiye’de yaşanacaktır.” dedi.

GENEL MERKEZ ÇALIŞMALARI BEĞENİYOR

Kütahya İl Başkanlığının çalışmalarından son derece memnun olduğunu, bu çalışmaların mutlaka secim zamanında sandığa da yansıyacağını ümit ettiklerini belirten MHP Genel Merkezi “Kütahya ilinin sorunlarını biliyoruz. Kütahya’nın MHP’nin kalesi durumuna gelmesi için Genel Merkez olarak tam destek vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar