Connect with us

DİĞER

POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİNDEN ZİYARET

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği yeni yönetim kurulunu kabul etti.

Vali Nayir’in makamında gerçekleşen makamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) Kütahya Şubesi Başkanı Mustafa Nazlıpınar ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden POLEMDER Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Önemli görevlerden biri olan polislikten emekli olan kişilerin Sivil Toplum Kuruluşları içerisinde olmasının önemli olduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Görevler önemli, önemli görevlerden emekli olanların da bu tür sosyal faaliyetler ve Sivil Toplum Kuruluşları içerisinde olması güzel bir şey. Dayanışmayı ve sizlerin görev sonrasındaki aidiyet duygularını devam ettirecek, varsa tecrübelerinizi paylaşma konusunda da önemli bir çalışma. Arkadaşlarımızın birçoğu görev sonrasında bir boşluğa düşüyor. Sonra sivil hayata, normal düzene alışmada biraz sıkıntı çekiyoruz. Onun için bir meslek kuruluşu adına emeklilerin bir araya gelip birlik oluşturmasının faydası var. İnşallah sizlerin de hayatınızı dolduracak, emekli hayatınızda da kendinizi faydalı hissedeceğiniz güzel şeylere sebep olur” dedi.

Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, POLEMDER Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar