Connect with us

DİĞER

AK PARTİ’Lİ KADINLARDAN MEHMETÇİĞE DESTEK

AK Parti Kütahya Kadın Kolları İl Başkanı Ceyda Çetin Erenler AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve bazı milletvekilleri ile birlikte Kilis ve Hatay Reyhanlı ilçesine giderek Mehmetçiğe moral verdi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam,  MKYK Üyeleri, Kadın Kolları Başkanları ve AK Parti Milletvekilleri Ayşe Keşir, Hatice Dudu Özkal, Canan Candemir, Tülay Kaynarca, Fatma Güldemet Sarı ile birlikte, Kilis İl Jandarma Komutanlığı ve Hatay Reyhanlı Hac Konaklama Askeri Üssü’ne gelerek,  Zeytin Dalı Harekâtı’na katılan askerler için destek ziyareti gerçekleştirdi. Heyet daha sonra 3 ayrı grup halinde, Reyhanlı’ya düzenlenen roket ve füze saldırılarında hayatını kaybeden Ahmet Şanverdi, Rıfat Sinirli ve Fatma Avlar’ın ailelerini ziyaret etti.

İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler yaptığı açıklamada; “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Lütfiye Selva Çam Başkanlığında; Milletvekillerimiz, MKYK Üyelerimiz ve İl Kadın Kolları Başkanlarımız ilebirlikte Kilis ve Reyhanlı’da, Mehmetçiğimizle buluşarak, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığımızca bölge esnafından satın alınan hediyeleri ve cennet vatanımızın her bir köşesinden askerlerimize yazılan mektupları, kendilerine teslim ettik. Daha sonra 3 ayrı grup halinde, Reyhanlı’ya düzenlenen roket ve füze saldırılarında hayatını kaybeden Ahmet Şanverdi, Rıfat Sinirli ve Fatma Avlar’ın ailelerini ziyaret ettik. Askerlerimizin ve bölge halkının yanında olduğumuzu bizzat göstermek üzere gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde, Mehmetçiğimizle bizzat görüşmenin dört buçuk milyonluk ailemizin duygularına tercüman olmanın mutluluğunu yaşadık. Biz birlikte güçlüyüz, birlik olursak varız. Rabbim askerimizi muhafaza eylesin. Vatanımızı bölmek isteyenlere,  hainlere fırsat vermesin.” dedi.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar