Connect with us

DİĞER

SARAÇOĞLU ESNAFLA BULUŞTU

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi ve Kütahya Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlediği kahvaltı programında Hürriyet Caddesi esnafları ile bir araya geldi.

Esnaflarla samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Saraçoğlu “Göreve geldiğimiz günden bu yana Kütahya’mız için sizler için var gücümüzle çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin görüş ve önerileri bizler için kıymetlidir. Her fırsatta sizlerle bir araya gelerek sizlerin yasalar çerçevesinde istek ve arzularını yerine getirmeye gayret ediyoruz. Sizler şehrimizin önemli bir kesimini oluşturuyorsunuz. Esnaflarımız ülke ve şehir ekonomisinin lokomotifi gibidir. Amacımız şehrimizdeki esnafımızın karşılaştığı sıkıntıları, yapılması gereken çalışmaları sizlerle görüş alışverişinde bulunarak en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktır. Kütahya Belediyesi olarak kapımız tüm hemşehrilerimize olduğu gibi sizlere de her daim açıktır. Sizlere işlerinizde kolaylıklar, hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.

Hürriyet Caddesi esnafı ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu hemşehrilerinin talep ve önerilerini dinleyerek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya gayret edeceklerini ifade etti. Hürriyet Caddesinde düzenlenen programda Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlun’a, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş ve Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı eşlik etti.

 

Esnaflar Saraçoğlu’nu dinledi Başkan Esnaflarla tek tek tokalaştı Toplantıya Başkan yardımcıları da katıldı Sorunlar tek tek not edildi Sokakta büyük bir masa hazırlandı Esnaf sorununu rahat bir şekilde dile getirdi Birlikte çözüm yolları arandı Toplantıya katıım yoğundu

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar