Connect with us

DİĞER

MHP’YE GÜÇLÜ BİR ADAY ADAYI: BAKKO MEHMET BOZASLAN

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yönetim Bilimler Anabilim Dalı Öğretim Elemanı Dr. Bakko Mehmet Bozaslan görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’nden Kütahya Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Üniversite yıllarından itibaren ülkücü camia içerisinde oldukça aktif olduğu bilinen Bozaslan, “liderimizin ve teşkilatlarımızın emrindeyim” dedi. Sahip olduğu entelektüel bilgi birikimini partisinin ilke ve hedefleri ile lider Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Kütahya’nın sorunlarının çözümü için kullanmaya çalışacağını belirten hoca, Kütahya’nın belli bir bölgesinin ya da bir ilçesinin değil tamamının hizmetkârı olacağını ifade etti.

Seçilmesi halinde bütün çabasının Kütahya’nın başta yatırım teşvik ve destekleri olmak üzere her alanda devletin imkânlarından en fazla payı alması doğrultusunda olacağını ifade eden Bozaslan, Kütahya’nın bir cazibe merkezi haline getirilmesi için pek çok projesinin olduğunu ve bunları ilerleyen süreçte kamuoyu ile paylaşacağını söyledi.

Büyük bir Türkmen aşiretine mensup olan Bakko Mehmet Bozaslan, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ile birlikte çok büyük bir güç olacaklarının altını çizdi. Bozaslan “fedakârca gece gündüz demeden çalışan tüm teşkilat mensuplarımızın, yönetim kurulu üyelerimizin ve ilçe başkanlarımızın ve il başkanımızın desteklerini yanımda göreceğimden şüphem yoktur” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar