Connect with us

DİĞER

KROS OTOMOTİV AİLESİ ESKİŞEHİR SAZOVA PARKI VE SABANCI BİLİM DENEY MERKEZİ GEZİSİNDE

Kütahya 1.Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmekte olan Kros Otomotiv çalışanlarının moral ve motivasyonuna katkı sağlamak için 23 Nisan temalı şiir ve resim yarışması düzenledi. Faaliyete katılan personellerin aileleri ile birlikte Eskişehir Sazova parkına gezi düzenledi.

Eskişehir gezisinde 1.etabında Sabancı Bilim ve Deney Merkezindeki bilimsel çalışmalar incelendi, Uzay Evinde galaksi hakkında bilgiler alındı ve sinevizyon gösterimi  izlendi. Gezinin 2. etabında çocukların yoğun ilgi gösterdiği Sazova Hayvanat Bahçesinde ilk kez görmüş oldukları tropikal iklim hayvanlarının yaşam alanları hakkında da bilgi sahibi oldular. Gezinin 3.etabında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası ve Bilim Kültür ve Sanat Merkezinde Türk Devlet ve Topluluklarının gönül birlikteliğini ve kardeşliğini güçlendirmek ve ortak Türk Kültürünü gelecek nesillere aktarmak için bir dizi incelemelerde bulunuldu ve Türk medeniyetleri ve tarihi hakkında bilgi alındı.

Gezimizin son etabında Eskişehir Sazova parkındaki  Masal Şatosu ile Korsan Gemisinde çocuklar eğlenceli dakikalar geçirmesi sağlandı. Kros Otomotiv yetkilileri tarafından yapılan açıklamada 2018 yılında çalışanlar ve aileleri ile birlikte sosyal faaliyetlerin devam edeceği belirtildi ve ‘biz bir aileyiz’ olgusunun sürekli olarak yaşatılacağı noktası vurgulandı.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar