Connect with us

DİĞER

GÜÇ BİRLİĞİNE NG KÜTAHYA SERAMİK DAMGASI – FİRMALARA YÜZDE 20 İNDİRİM

GYODER, İNDER ve KONUTDER’in girişimiyle düzenlenen basın toplantısına katılan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, toplantıda yaptığı sürpriz ile %20 indirim sözü verdi. Bu indirimin, ekonomik olarak daralan inşaat sektörü için önemli bir karar olduğu vurgulanıyor.

NG Kütahya Seramik, inşaat sektörünün çatı örgütleri GYODER, İNDER ve KONUTDER’in girişimiyle düzenlenen basın toplantısına katılan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, gazetecilerden gelen “bu kampanyaya inşaat malzemeleri üreten firmalar da destek verecek mi” sorusuna sürpriz bir yanıt verdi. Toplantı devam ederken basın mensubunun sorusu üzerine söz alan Erkan Güral, büyük bir sürpriz yaptı. Kampanyaya katılan 41 firmaya kampanya süresince seramik malzemelerinde yüzde 20 ıskonto yaparak destek vereceğinin müjdesini verdi. Bu sözünün üzerine salondan büyük takdir ve beğeni toplayan Kütahyalı iş insanı Erkan Güral, toplantı sırasında davetliler ve basın mensupları tarafından alkışlandı.

Basın toplantısı sonrası konuyla ilgili açıklama yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: Güç birliği kampanyasına kayıtsız kalamazdık. NG Kütahya Seramik olarak biz de elimizi taşın altına koyarak sektörümüzün ve ekonomimizin güçlenmesine yönelik üzerimize düşen vazifemizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. KONUTDER, İNDER ve GYODER’in kampanyasına katılan 41 inşaat firmasına kampanya süresince yüzde 20 indirimle destek sağlayacağız.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar