Connect with us

DİĞER

ESİN GÜRAL ARGAT TÜRKONFED YÖNETİMİNDE

Kütahya’nın başarılı iş kadınlarından Gürallar Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat, İstanbul’da gerçekleştirilen Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun, (TÜRKONFED) 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yönetim kuruluna seçildi

Üyesi olan 29 federasyon ve 235 dernek ile bölgesel ve sektörel iş dünyası örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun, (TÜRKONFED) İstanbul’da gerçekleştirilen 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Orhan Turan seçildi. Genel Kurul’da yeni Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlenirken, bir önceki döneme göre yönetimdeki kadın üye sayısı yüzde 100 artarak, ağırlığını yüzde 23’e yükseltti. TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şükrü Ünlütürk’ün ev sahipliği yaptığı 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in yanı sıra TÜSİAD Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Konfederasyon üyeleri katıldı.

ESİN GÜRAL ARGAT YÖNETİM KURULUNDA

Kütahya ve Türkiye genelinde başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Esin Güral Argat, yapılan kongrede yönetim kuruluna seçildi. Zafersifed Onursal Başkanlığını da yapan Esin Güral Argat yeni dönemde Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu başkanlığına seçilen Orhan Turan’ın listesinde yer aldı. Ayrıca Zafersifed Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Öztaş Türkkonfed yönetim kurulu yedek üyeliğine seçildi. Olağan Genel kurula Zafersiad yönetim kuruluda katıldı. Zafersiad yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Kütahya iş kadınları derneği başkanı Aygül Gezer yaptığı açıklamada yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek yönetim kurulunda yer alan  onursal başkanları Esin Güral Argat ve yedek üyeliğe seçilen Zafersifed Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Öztaş’ı tebrik ederek başarılar diledi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar