Connect with us

DİĞER

MHP KÜTAHYA TEŞKİLATLARI SAHAYA İNİYOR

Aday listelerini ilk açıklayan MHP, Kütahya’da hızlı bir şekilde saha çalışmalarına başlıyor. MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, aday tanıtım toplantısının Pazartesi günü saat 14.00’de yapılacağını duyurdu.

MHP’nin 5 kişilik Milletvekili Adayı listesi belli olan Kütahya’da milletvekili adayları, sahaya iniyor. MHP Genel Merkezi’nin ülkedeki tüm siyasi partilerden önce 600 kişilik milletvekili listesini açıklamasıyla birlikte gözler, AK Parti, CHP ve İYİ Parti başta olmak üzere diğer partilerin açıklanmayı bekleyen listelerine çevrildi. Kütahya’da adaylarıyla birlikte sahaya inecek olan MHP ise 24 Haziran Seçimleri’ne dönük çalışma takvimi ve programını belirleyen ilk parti oldu.

“PROGRAMIMIZI BELİRLEDİK”

MHP Genel Merkezi’nin takdiri ve temayül sonucunda, Kütahya’da 5 kişilik milletvekili adayı listelerinin belirlendiğini ve artık sahaya ineceklerini söyleyen MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, “MHP Kütahya’da teşkilatlarıyla birlikte bir bütündür ve güçlüdür. Kütahya’da genel merkezimizin takdirleri sonucunda oluşan listemizle birinci olmaya talibiz. Seçim çalışması çerçevesinde programımızı belirledik. Bu hafta sahaya iniyoruz. Pazartesi günü saat 14.00’de aday tanıtım toplantımızı gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Kütahya programıyla ilgili henüz net bir bilgi elimize ulaşmadı. Bu konuda da elimize bilgi ulaşır ulaşmaz kamuoyuyla paylaşacağız” diye konuştu.

 

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar