Connect with us

DİĞER

İŞ DÜNYASIYLA PROTOKOL İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) tarafından düzenlenen iftar yemeğinde iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi.

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Ramazan ayının ilimize, ülkemize, Organize Sanayi Bölgemize hayırlar getirmesini diliyorum. Sizlerle birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek ortamlarda bir arada bulunmaktan mutluluk duyuyorum ve birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak bu tür programların devamını diliyorum” dedi.

İftar programına başta Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir olmak üzere, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Vali Yardımcısı Kenan Eskin, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Başkanı İsmet Özotraç ile KÜTSO Meclis Başkanı Nafi Güral, 2. Organize Sanayi Bölge Müdürü Murat Demir, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri, bazı daire müdürleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar