Connect with us

HABERLER

AHMET ERBAŞ YENİ KÜTAHYA’YI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi birinci sıra milletvekili adayı Ahmet Erbaş Yeni Kütahya Gazetesi’ni ziyaret etti. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Erbaş, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi.

Yeni Kütahya Gazetesini ziyaret eden MHP birinci sıra milletvekili adayı Ahmet Erbaş, Yeni Kütahya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaylıoğlu ile görüştü. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Erbaş, Kütahya’nın kendileri ve bölge için önemli ve değerli bir il olduğunu söyledi. Erbaş “Kütahya, bizim için çok büyük bir öneme sahiptir. Kütahya bir dönüm noktasıdır. Kütahya, Kurtuluş Savaşı’nın simgesidir. Kahramanlıktır. Zaferdir. Her tarafı buram buram tarihtir. Her bir sokağı, binlerce yıla şahittir. Bu yüzden Kütahya deyince daha bir hassas oluruz. Biz bu ilçenin sokaklarında herkesten daha asil dururuz. Bu kaldırımlarda her daim başımız dik yürürüz. Şimdi Kütahyalı hemşerilerimizin gönüllerini yeniden fethetme vaktidir.” dedi.

YAPILMASI GEREKEN ÇOK İŞ VAR

Kütahya’da yapılması gereken birçok işin olduğunu ifadeden Ahmet Erbaş “24 Haziran’dan itibaren Kütahya’mızı, gerek coğrafi, gerek kültürel gerekse tarihi değerleriyle, gençlerimizin ufkunu açacak vizyonuyla, hak ettiği değeri gören, hak ettiği yatırımı alan, hak ettiği şekilde temsil edilen bir şehir haline getirmek için çalışacağız. Allah’ın izni ve hemşerilerimizin desteği ile Kütahya’mızı hak ettiği değerlere kavuşturacağız. Kültürel, sosyal ve ekonomik alanda kısaca her alanda gelişimine destek sağlayacağız” dedi.

Yeni Kütahya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaylıoğlu, Ahmet Erbaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar