Connect with us

HABERLER

SARAÇOĞLU MHP’Lİ VEKİL ADAYLARINI AĞIRLADI

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve Milletvekili adayları Saraçoğlu ile Kütahya hakkında ve 24 Haziran seçimleri üzerine konuştular.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve milletvekili adayları Ahmet Erbaş, Erol Alpertürk, Rıza Kenan Uzman ve Sedat Kabaağaç Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Kütahya ve 24 Haziran seçimleri üzerine sohbet gerçekleşti. Başkan Saraçoğlu vekil adaylarına başarılar dilerken Cumhur İttifakı’nda MHP ile birlikte ülkenin bekası için hareket etmekten onur duyduğunu söyledi. Saraçoğlu “Cumhur İttifakı milletin aklıdır. Yapılan bu ittifak, diğer ittifak gibi siyasi bir oyun ittifakı değildir. Milletin bekası için en doğru ittifak Cumhur ittifakıdır. Türkiye üzerinde oynan oyunları son günlerde ekonomik olarak sürdürmek istiyorlar. Ancak oynadıkları bu oyun bizleri asla yıldıramayacaktır. Türkiye hedeflerine hızlı adımlarla koşmak için 24 Haziran’da tercihini geçmişte olduğu gibi yine yapacaktır. MHP il teşkilatına ve milletvekili adaylarına nezaket ziyaretler için teşekkür ediyorum” dedi.

MHP birinci sıra milletvekili adayı Ahmet Erbaş ise ziyarette kısa bir söz alarak Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Erbaş “24 Haziran Ülkemiz için çok önemli. Kütahya bizim gönlümüzde olan bir şehrimiz. 24 Haziran sonrası inşallah daha güzel bir Kütahya için hep birlikte çalışmalıyız.” dedi.

 

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar