Connect with us

HABERLER

ANKARADA’DAKİ ADAY TANITIM TOPLANTISINA, MHP KÜTAHYA TEŞKİLATI DAMGA VURDU

MHP Genel Merkez Yöneticileri, Kütahya’ya büyük ilgi gösteriyor. Aday Tanıtım Toplantısı’na Kütahya imzası atıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek MHP Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’na katılan Kütahya teşkilatı ve milletvekili adayları, toplantıda iz bıraktı. MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım “ MHP’nin güçlü kadroları içinde Kütahya’mızın yeri çok farklıdır. Biz de bunu bugün resmen gördük. 24 Haziran 2018 tarihi hem Kütahya için hem de Türk Milleti için çok önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bunu göreceğiz inşallah” diye konuştu. Milletvekili adayı Ahmet Erbaş’a gösterilen yakın ilgi de fotoğraflara yansıdı. Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Erbaş, “Gelişen, hızla büyüyen ve ekonomik anlamda rahat bir nefes alan bir Kütahya için çalışmalar yapıyoruz. Genel merkezimizden de bu yönde çok büyük destek var. Başta liderimiz Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere tüm genel merkez yöneticilerimiz Kütahya’ya daha yakın bir ilgili göstermektedir. Bugün buna daha iyi şahit olduk.” şeklinde konuştu. MHP’nin ikinci sıra adayı Erol Alpertürk “Kütahya hak ettiği tüm yatırımları, ilgi ve alakayı 24 Haziran 2018 seçimleri birlikte daha da fazla almaya başlayacak. Bugün Ankara’da gördük ki liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve genel merkezimiz nezdinde Kütahya’nın yeri çok farklı. Bununla ne kadar iftihar etsek azdır” diye konuştu.

NOTLAR

Salonda Bahçeli’nin konuşma yapacağı platformun arkasına Türk Bayrağı ve Atatürk posteri ile MHP bayrağı, Bahçeli ve partinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in posterleri asıldı.

Platformdaki ekranlarda MHP’nin seçim çalışmalarında kullanacağı, ‘Cumhur İttifakı Millet Aklı’ sloganı yer aldı.

Salonda davetlilerin oturduğu tribünlere de üzerinde ‘Cumhur İttifakı Güven ve Huzurun Teminatı’, ‘Cumhur İttifakı Bin Yıllık Kardeşliğin Teminatı’, ‘Cumhur İttifakı Milli Bekanın Teminatı’ ile ‘Cumhur İttifakı Geleceğin Teminatı’, ‘Cumhur İttifakı Mutlu Kadın, Huzurlu Türkiye’nin Teminatı’ ve ‘Cumhur İttifakı İstikrarlı Yönetimin Teminatı’ yazılı afişler asıldı.

Salonda MHP’nin seçim çalışmalarında kullanacağı ‘Cumhur İttifakı’, ‘Duysunlar MHP’nin sesini’, ‘Bütün oyunları bozun uşaklar’, ‘Üç hilal ezeli ebede bağlar’, ‘MHP umuttur gönülde taçtır’ ve ‘MHP var oyunu bozar’ ile ‘Tekbir diyek, hak bir diyek marşı’ adlı şarkılar çalınıyor.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar