Connect with us

HABERLER

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI

İYİ Parti Milletvekili adaylarının tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu tanıtım toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Nurhan Sunel “Kütahya ve Türkiye için yola çıktık. İYİ Parti cesurların buluştuğu bir yerdir” dedi.

Hilton Otelde gerçekleşen İYİ Parti Milletvekili aday tanıtım toplantısı partililerin ve vatandaşların yoğun ilgi altında gerçekleşti. Milletvekili tanıtımında kürsüye gelen İYİ Parti İl Başkanı Nurhan Sunel İYİ Parti’nin cesurlar hareketi olduğunu söyledi. Sunel konuşmasında “Biz iyi insanlar, cesur insanlar bir arada olduğumuz sürece birlikte hareket ettiğimiz sürece liderimiz Meral Akşener’in dediği gibi başaracağız. Kütahya tüm varlıkları elinden alınmış, insanları asgari ücretle geçinmek durumunda kalan, taşeronda çalışmak zorunda kalan, yukarıdaki kişilere muhtaç olacak şekilde bırakılmış, fikrini ve zikrini söyleyemez hale gelmiştir. Biz iyiler hareketi olarak bunca korkuya ve bunca baskıya rağmen Kütahya’nın çarşılarına ve meydanlarına inerek halkımıza destek olmak ve güzel günler yaşatabilmek için bir araya geldik. Kütahya’nın dertlerini sorunlarını biliyoruz. Milletvekili adaylarımızın hepsi yerli adaylardır. Kütahya’nın sokaklarını, caddelerini, ihtiyaçlarını, eksiğini fazlasını bilen insanlardır. İYİ Parti 24 Haziran’da Türkiye’ye sizlerin desteği ile güneş gibi doğacaktır” dedi.

İl Başkanı Sunel’in ardından sırası ile kürsüye gelen milletvekili adayları Nihat Kula, Emre Karaa, Hüseyin Çakır, Mehmet Emin Baş ve Aynur Sezer Kütahya ve Türkiye ile ilgili görüşlerini dile getirdiler. Birinci sıra milletvekili adayı Nihat Kula hiç kimseden korkmadıklarını, Meral Akşener liderliğinde yeniden barışın ve huzurun hakim olduğu Türkiye’yi kuracaklarını söyledi. Kütahya’nın birçok imkana sahip olduğunu, yer altı ve yer üstü maden zenginliklerine sahip olduğunu İstanbul Ankara ve İzmir’e eşit konumda olduğu ancak Kütahya’nın tüm zenginliklerine rağmen fakir bir il olduğunu söyledi. 24 Haziran seçimlerinin önemine de değinen Kula her seçim döneminde hızlı trenin geldiğini ve şehir hastanesini kurulduğunu ancak kendisinin hiç birisini ve Kütahyalılarında ne şehir hastanesini nede hızlı treni göremediğini söyledi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar