Connect with us

HABERLER

KÜTAHYALILAR İZMİR İFTARINDA BULUŞTULAR

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir ilçe Başkanları, AK Parti Manisa Gençlik Kolları Başkanı ve çok sayıda davetli katıldı.

Federasyon Başkanı Ufuk Aksoy, İftar yemeğinde yaptığı konuşmada, ’’Artık Kütahyalılar olarak büyük birlik beraberlik sağladık. Herkes bu sahneyi iyi gözlemlesin bilsin ki bir Kütahyalı’nın derdi hepimizin derdidir. Kütahyalı uyanmıştır. Menfaatçilerin ve vatanına, milletine ihanet edenlerin yükselişine basamak olmayacak, hak ve adaleti inanan, savunanların arkasında destek duracaktır. Gönül soframıza katılım sağlayan sevgili hemşerilerimiz ve saygıdeğer protokolümüze sonsuz teşekkürü borç biliriz. Her gün dimdik ,daima ileri ve günden güne fazlalaşmamız dileğiyle Ramazanı şerifi ve mükafatı Ramazan bayramınızı kutlarım. Değerli Dernek Başkan ve yönetici arkadaşlarım ile tüm sponsor iş adamlarımıza huzurlarınızda teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Kütahyalı Hamza Dağ, yaptığı konuşmada, ’’İzmirde yaşayan hemşerilerimize teşekkür eder geleneksel hale dönüşen bu iftar programların devamını temenni ederim. Ramazan bayramından sonra 2 bayramımız inşallah 24 haziranda olacaktır. Hemşerilerimizin Ramzanını tebrik ederim” dedi.

Programda iftar yemeği, tasavvuf musikisi, Mevlevi Seması, Hacivat Karagöz oyunları, kuran tilaveti ve ilahiler okundu. Komedi dans üçlüsü çocukları ve misafirleri eğlenceli sunular yaparak eski ramazan günlerini yaşattılar.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar