Connect with us

HABERLER

ALİ ÇETİNBAŞ: “24 HAZİRAN’DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “24 Haziran’da yeni bir dönem başlıyor. Hükümet kendi işini, Meclis de kendi işini yapacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye” dedi.

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, düzenlediği Domaniç programda partisinin 27. dönem Kütahya milletvekili adaylarını tanıttı. Domaniç programına AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Kütahya AK Parti milletvekili adayları Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey, Mehmet Kaymaz, milletvekili Vural Kavuncu ve çok sayıda partili katıldı. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Bugün biz on birinci ilçe ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Genel merkezimiz aday tanıtım toplantısını gerçekleştirmede beş kıymetli Milletvekili adayımız ile saha inmiştir. Girdiğimiz bütün ilçe merkezlerinde, beldelerde, köylerde halkımızın siyasi partimize göstermiş olduğu, Milletvekillerimize göstermiş olduğu teveccühü bizleri çok mutlu etti. Bugün hep birlikte bir kez daha müşahede ettik ki liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletimizle gönülden gönüle kurduğu irtibat onun yerelde temsilcisi olan biz teşkilat mensupları ve milletvekili adaylarımıza da kıymetli Kütahyalı hemşehrilerimiz nezdinde tebarüz ediyor. On bir ilçe ziyaretimizde gördük ki belki de girmiş olduğumuz milletvekili genel seçimleri içerisinde en yüksek oranda oy oranı alarak 24 Haziran seçimleri için politikamız olan Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü ülke düsturlarına daha kolay ulaşacağımızı yürekten inanıyorum” diye konuştu. İHA

“KÜTAHYA, 25 HAZİRAN SABAHINA 5-0 UYANACAK”

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, yerel bir gazeteye verdiği açıklamada ise şunları kaydetti:

“Ortaya koyulan beş milletvekilimizin birbiriyle aynı olan ve milletin gönlüne göre onlarda bir muhabbet oluşturan özelliklerinin yanı sıra birbirinden farklı özellikleri de var. Her biri insanların gözünde veya gönlünde farklı bir algı oluşturuyor. Birinci sıra Milletvekili adayımız Sayın Ahmet Tan, tecrübeyi, siyasetteki ustalığı ve samimiyeti ifade ediyor. İkinci Sıra Milletvekili Adayımız Sayın İshak Gazel, dinamizmle beraber gençlik ve tecrübeyi birleştirerek diğer arkadaşlarımızın önünde bir mihmandar gibi yer alıyor. Üçüncü sıra Milletvekili Adayımız Sayın Ceyda Çetin Erenler, pazarda, çarşıda, ilçede hanım kardeşlerimizin her daim muhabbetlerini, dertlerini en iyi anlayan milletvekili adayımız olarak duruyor. Dördüncü sıra Milletvekili Adayımız Mustafa Özbey, gençlerin derdini anlayan onlarla hemhal olan ve genel merkez siyaseti içerisinde iki yıl kadar çalıştığı için siyasi tecrübesini diğer teşkilatlarımıza aktaran bir domino taşı gibi duruyor. En önemli beşinci Sıra Milletvekili Adayımız Mehmet Kaymaz, samimiyet, kocaman yürek, büyük bir cesaret görüyoruz ve Cumhur İttifakı içerisinde yürekten inanıyorum ki, İnşallah 25 Haziran sabahı Kütahya’mız 5-0’a uyanacak ve 25 Haziran’da ülkemiz yeni ufuklara hep birlikte çalışarak taşıyacağız. Milletvekili seçiminden çok daha önemli Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Cumhur İttifakıyla beraber Kütahya’mız gönlü milletine sevdalı olan Lideri biliyor, onlarda liderlerine muhabbet duyuyor. İnşallah en yüksek oy oranındaki sonuçlarla neticelenecek diye ümit ediyorum.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar