Connect with us

DİĞER

KÜTAHYASPOR BAŞKANI TEKDEMİR: “KEŞKE HERKES BELEDİYE BAŞKANI GİBİ DESTEK OLSA”

Kütahyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tekdemir, şuanda Kütahyaspor’a maddi olarak en büyük desteği verenin Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu olduğunu söyledi. Tekdemir, “Keşke o konuşanlar Kütahyaspor’a sahip çıksa da BAL’da değil Süper Lig’de olsak” dedi.

Yeni Kütahya’ya konuşan Kütahyaspor başkanı Ahmet Tekdemir “Kütahyaspor’un tartışmasız en büyük destekçisi olan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’ndan gördüğümüz destekleri; şehrimizin tüm siyasetçilerinden, idarecilerinden, iş adamlarından ve şirketlerinden de bekliyoruz. Kütahyaspor’u hiç bir zaman sahipsiz bırakmayan yönetimimiz ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’ndan başkası değil. El ele, kol kola, omuz omuza vererek tüm şehrin desteğiyle Kütahyaspor’u 3.lige çıkarmak istiyoruz. Bizim moral ve motivasyona en önemlisi de paraya ihtiyacımız var. Stadımız yok, kalacak yerimiz yıkılıyor, yemek yiyecek yerimiz bile yok. Bu takımı yalnız bırakan şehrin diğer erklerini de acilen göreve davet ediyoruz. Başka çıkar yolumuz kalmadı, buradan herkese duyuruyorum” dedi.

Öte yandan Kütahyaspor Taraftarlar Platformu’nun Kütahya’daki billboardlara ilan vermesi konusuna da değinen Tekdemir, “Taraftarımız haklı olarak isyanını dile getirmiş. Tabi, bakıyorlar çevre illerdeki tüm takımlar profesyonel liglerde başarı üstüne başarı yakalıyor. Afyonspor ve Uşakspor örnekleri ortada. Eskişehir ve Balıkesir’i söylemeye gerek bile yok.  Bu utanç tablosu Kütahyamızı zedelemektedir.” diye konuştu.

 

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar