Connect with us

DİĞER

MHP ADAYLARI ALPERTÜRK VE ERBAŞ SİMAV’DA YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI

MHP Kütahya milletvekili adayları Ahmet Erbaş ve Erol Alpertürk, ilçe ve belde ziyaretlerine Simav’dan devam etti. Adaylar vatandaşlardan büyük yakınlık görüyor. Pazar ziyaretine ise Bozkurt işareti yapan kadın damga vurdu.

24 Haziran 2018 seçimine sayılı günler kala MHP adayları yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Domaniç, Emet, Hisarcık, Tavşanlı gezilerinin ardından Simav’a geçen MHP milletvekili adayları Erol Alpertürk ve Ahmet Erbaş vatandaşlardan çok yoğun destek gördüklerini ifade ettiler. MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyaretlerde, parti yöneticileri de çalışmalarda tam kadro görev alıyor.

Öte yandan Simav ziyareti ile ilgili konuşan Ahmet Erbaş “Simav ilçe ziyaretimizde çarşı ve pazarda hemşerilerimizle bir araya geldik. Verdikleri gönülden destek ve teveccüh için müteşekkiriz. Kütahya’nın tüm ilçelerini ziyaret edecek, tüm hemşerilerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz. Simavlı hemşerilerimizin sıcak karşılamaları yüzümüzü güldürdü. Alın teriyle çalışan çalışkan esnafımıza, ekmek teknelerini bize açtıkları için teşekkür ederim.” dedi.

Gittikleri her yerde çok büyük destek aldıklarının altını çizen MHP Kütahya Milletvekili adayı Erol Alpertürk ise “Allah utandırmasın, gerçekten milletimiz çok büyük teveccüh gösteriyor. Kütahya’nın hemen her noktasında MHP’ye olan destek çok güçlü. Gittiğimiz her yere liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin selamını götürüyoruz. Arkamızda bu destek olduktan sonra çok güzel sonuçlar alacağımıza inancım sonsuzdur” dedi.

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar