Connect with us

DİĞER

İSHAK GAZEL KÜTAHYASPOR KULÜBÜNE GİDEREK DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahyaspor Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Hikmet Demirbilek ve Ali Osman Duymaz da hazır bulundu.

Kütahyaspor yönetim kurulu, teknik heyeti ve tribün lideri ile bir toplantı yapan AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, BAL’da yaşam savaşı veren Kütahyaspor’un sorunlarını dinledi. Ziyarette hazır bulunan Ahmet Tekdemir, İsmail İnöl, Erhan Temel, Hikmet Demirbilek, Mustafa Akar, Sait Aksöz, Ali Osman Duymaz da sorunları tüm detayları ile anlattı.

İshak Gazel, Kütahyaspor’un kurumsal bir sabit gelire kavuşturulması için girişimlerde bulunacağı sözünü verdiği ve Çinigaz’ın bu yıl Kütahyaspor’a sponsor yapılması için çalışmalara başlayacağını ifade ettiği kaydediliyor. Öte yandan, kendisinin İzmir koordinatör milletvekili olması dolayısıyla Göztepe ve Bucaspor takımlarından kadroya giremeyen ancak başarılı genç futbolcuların Kütahyaspor’a getirilmesi için söz veren İshak Gazel’in bu yıl için çok daha fazla destek olacağı sözü verdiği öğrenildi.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar