Connect with us

DİĞER

GÜRAL PORSELEN’İN ATİNA TURKUAZ SERİSİ İLE OKYANUSUN EN CANLI RENKLERİ SOFRALARDA

Güral Porselen, Atina tek parçalarla misafirlerinize görsel şölen yaşatacaksofralarkurmaya devam ediyor.Atina’nın gözde parçalarından olanturkuazserisi, okyanusunhem canlı hem dingin havasını evlere getiriyor.

Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından olan Güral Porselen, Atina tek parçalarınen çok tercih edilen turkuazserisi ileokyanusların en canlırenklerinisofralara getiriyor. Yemeklerin lezzetini mükemmel sunumlarla buluşturacak serinin en dikkat çeken parçalarından biri olan turkuaz serisinde düz, çukur, kayık tabaklar, kâse ve kahve fincanları yer alıyor. Yıllar geçse de kullanmaktan vazgeçmeyeceğiniz, siyahtan kırmızıya tüm renkleri sofralarataşıyan Atina serisinde tek tek satışa sunulan parçalardan istenilen ürünü ihtiyacınız kadar almanız mümkün.

Güral Porselen’in Atina tek parçalarına ve diğer tüm ürünlerine özel fiyatlarla‘Gural.com.tr’ adresinden ve tüm satış noktalarındanulaşabilirsiniz.

Güral Porselen hakkında:

1989 yılında kurulan ve 275.000 m2 alan üzerinde üretim yapan Güral Porselen; Kütahya’nın asırlara dayanan deneyiminin, nesiller boyu yaşatılan ustalığını 2000’li yılların teknolojisiyle birleştirmiş ve kusursuz porseleni yaratmayı başarmıştır. 52 ayrı ülkeye ihraç edilen Güral Porselen; başarıya endeksli şirket politikaları ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla, globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktadır. Her geçen gün değişen ve gelişen trendleri yakından takip ederek, geliştirilen yaratıcı tasarımları, ar-ge’ye verdiği değer ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejileriyle faaliyetlerini sürdüren Güral Porselen, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da lider porselen markaları arasında yerini almıştır.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar