Connect with us

DİĞER

MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET ERBAŞ KÜTAHYA’YI ADIM ADIM GEZİYOR

MHP Kütahya Milletvekili adayı Ahmet Erbaş “Bizi umut olarak gören çiftçimizi, esnafımızı, emekli ve çalışanımızı hayal kırıklığına uğratmayacağız. Biz sözümüzün eriyiz ve arkasındayız.” dedi.

ÖNDER YAYLIOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili adayı Ahmet Erbaş, 13 günde tüm Kütahya’yı adım adım gezdi. Ziyaretlerinin ilk turunu değerlendiren Erbaş “Vatandaşımız bizi büyük bir umut olarak gördü” diye konuştu. Erbaş Yeni Kütahya’ya yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“24 Haziran 2018 seçimleri için 21 Mayıs günü startımızı Kütahya’dan aday tanıtım toplantısı ile verdik. Daha sonra ise ilçe gezilerimize başladık. İlk ilçe ziyaretimizi Osmanlı’nın bize mirası ve damgası olan Domaniç’e ve orada Haymeana ile yapmış olduk. Ardından Tavşanlı, Simav ve Gediz, Şaphane ve Pazarlar’da vatandaşımızla buluştuk.”

2007 yılında da Kütahya’dan MHP 2’inci sıra milletvekili adayı olduğunu hatırlatan Ahmet Erbaş, ziyaretlerde halkın sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini belirtti. Erbaş “11 yıl aradan sonra yeniden aday olmayı nasip eden Allah’a şükrediyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde dostlarımız ile hemhâl oluyoruz. Biz onların dertlerini ve düşünlerini dinliyoruz. En önemlisi de bizi bir umut olarak görüyorlar. Biz de duyulan bu güveni sarsmadan tüm isteklere yerinde cevaplar vererek, bir dahaki seçimlerde gönül rahatlığı ile oy isteyeceğimizden eminiz. Vatandaşımızın yüzü güldürüp, huzurlu bir yaşam sürmesini sağlayacağız. Gittiğimiz yerlerde bunun sözünü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar