Connect with us

DİĞER

SARAÇOĞLU SANAYİ ESNAFI İLE İFTARDA BULUŞTU

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarları devam ediyor.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, sanayi esnafı ve Fuatpaşa Mahallesinde  ikamet eden Kütahyalılar ile iftar sofrasında bir araya geldi.

Fuatpaşa Mahallesinde iftar yemeği sonrası konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “Onbir ayın sultanı Ramazan-ı şerifinizin hayırlı olmasını ve ibadetlerimizin kabul olmasını diliyorum. Hemşehrilerimiz ve Sanayi esnafımızın emeğini ve alın terini boşa çıkarmamak için belediye olarak üzerimize düşen bütün görevleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Şehrimizin kalkınmasında büyük emekleri olan siz esnaf kardeşlerim ve kıymetli hemşehrilerime iftar sofralarımızda bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyor, Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan ayınızın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İftar yemeğine; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş Fuatpaşa Mahalle Muhtarı Zeki Ünal, Fuatpaşa mahalle sakinleri ve çok sayıda sanayi esnafı yoğun ilgi gösterdi.

DEVAMINI OKU

Öne çıkanlar