Connect with us

DİĞER

MAHALLE İFTARLARI HALKI BİR ARAYA GETİRİYOR

Kütahya Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftar programları Paşam Sultan, Maruf, Gazikemal ve Mecidiye mahalleleri ile devam etti.

Bu Ramazan ayında 57 mahallede düzenlenecek olan mahalle iftarları Paşam Sultan, Maruf, Gazikemal ve Mecidiye Mahallelerinde kurulan iftar sofralarında Kütahyalılar bir araya geldi.

İftar yemeği sonrasında mahalleli çocukların ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bu ayda sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yapmış olduğumuz ibadetleri Rabbim inşallah kabul eylesin. Bizleri yalnız bırakmayarak burada iftar sofralarımızı dolduran siz kıymetli mahalle sakinlerimize teşekkür ediyor, bu mübarek ayın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında oyun oynayan çocuklarla sohbet ederek Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye etti.

Paşam Sultan, Maruf, Gazikemal ve Mecidiye mahallelerimizde düzenlenen İftar yemeğimize; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Paşamsultan Mahalle Muhtarı Yaşar Özaydın, Maruf Mahalle Muhtarı Kadir Gürağaçlıgil, Gazikemal Mahalle Muhtarı Necati Kara, Mecidiye Mahalle Muhtarı Selahattin Kamalı, Paşam Sultan, Maruf, Gazikemal ve Mecidiye mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar