Connect with us

HABERLER

MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET ERBAŞ’TAN ŞİMŞEĞE 5 BİN TL BAĞIŞ

MHP Milletvekili Adayı Ahmet Erbaş, MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve beraberindeki heyetle birlikte Kütahyaspor kulübünü ziyaret etti. Erbaş ziyaretinde kulübe 5 bin TL bağışladı ve 11 yıldır ilgisizlik nedeniyle yerinde saydığını söyledi.

Kütahyaspor kulübüne 5 bin TL bağışta bulunan MHP birinci sıra Milletvekili Adayı Ahmet Erbaş, seçilmesi halinde ikinci milletvekili maaşını Kütahyaspor’a bağışlayacağını belirtip, Spor Toto Genel Müdürlüğün’den gelecek yardımları da artıracağını belirtti. MHP Milletvekili adayı Ahmet Erbaş, 2007 yılındaki Kütahyaspor ile şu anki Kütahyaspor arasında hiç bir fark olmadığını belirterek, yerinde sayan bir Kütahyaspor görmekten duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi. Kütahyaspor’un siyaset üstü bir kimlik olduğunu belirten Erbaş ” Kütahyaspor’da 11 yıldır pek değişiklik olmamış, yeterli ilginin olmaması sebebiyle yerinde saymaya devam ediyor. Siz değerli yöneticilerin emekleri ve fedakarlıkları ile ayakta kalan bir takım var. Kütahyaspor için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım, bürokratik girişimlerde bulunarak Kütahyaspor’un ihtiyaçlarını karşılama noktasında çalışacağım. Stat konusu başta olmak üzere kurumsallaşma ve sponsorluk konularında kulübümüze katkı sağlayacağım” dedi.

MHP Milletvekili adayı Ahmet Erbaş, MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım’ın Kütahyaspor’a düzenlediği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kütahyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Tekdemir “ Ahmet Erbaş Beyin kulübümüze yapmış olduğu 5 Bin TL bağışına, ikinci maaşını kulübümüze yine bağış yapacak olmasına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

Kulübü ziyaret eden MHP heyetini kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet birlikte ağırladı.

Kaynak: Kütahyaspor!

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar