Connect with us

HABERLER

SAADET PARTİSİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI TAVŞANLI’DA SÜRDÜRDÜ

Saadet Partisi Kütahya milletvekili adayları Ömer Faruk Evren, Fatih Bozan ve Nurullah Güngör Tavşanlı ilçe teşkilatının düzenlediği sandık müşahitleri toplantısı ve iftar yemeğinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Yoğun bir katılım ile başlayan toplantı da ilk konuşmayı saadet partisi ilçe başkanı Dursun Çetin yaptı. Konuşmasında seçim sathı mahallinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Çetin, “Tavşanlı halkı hiçbir zaman milli görüş partilerini yalnız bırakmamış ve hep sahip çıkmıştır. Bu vefaya saadet partisi kayıtsız kalmamış, 24 Haziran seçimlerinde diğer partilerin üvey evlat gibi davrandığı Tavşanlı’mıza Fatih Bozan bey’i 2. sıradan, Rumeysa Poyraz hanımefendiyi ise 5. sıradan aday göstermiştir” dedi.

Program da söz alan Kütahya İl Başkanı Ali İhsan Oturak,  Kütahya genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Çalışmalarda karşılaşılan büyük teveccühün artarak devam ettiğini belirten oturak, seçimlerde devlet yardımı almadan büyük bir seçim kampanyası yürüttüklerini söyledi. Ülkemizde ne yazık ki HDP’ye bile milyonlarca seçim yardımı yapıldığını ancak ülkenin maddi manevi kalkınmasında rol oynayan milli görüş partisi Saadet Partisine tırtırlı kuruş verilmediğini belirtti.

Programda Ömer Faruk Evren, Fatih Bozan ve Nurullah Güngör  birer selamlama konuşması yaparak teşkilat mensuplarına saha çalışmalarında kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür ettiler.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar