Connect with us

HABERLER

MHP İLBAŞKANI FERHAN YILDIRIM İLÇE VE KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya il başkanı Ferhan Yıldırım, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. MHP adayları ile esnafın ve vatandaşın sıkıntılarını dinleyen Ferhan Yıldırım, seçim beyannamesi ile alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya teşkilatları seçim çalışmaları tüm hızıyla sürdürüyor. Vatandaşlardan MHP için destek isteyen MHP il başkanı Ferhan Yıldırım adım adım, kapı kapı geziyor. Gittikleri her yerde büyük coşkuyla karşılanan Ferhan Yıldırım ve ekibi, Kütahya’nın Türkiye için öneminden bahsederek, “Siz çiftçi ve üretici kardeşlerimi yürekten selamlıyorum. Sorunlarımızı birlikte çözmek için Kütahya için Türkiye için milletimizin bekası için sizden desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Kütahya’da bulunan sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Yıldırım ve MHP adayları, MHP’nin seçim beyannamesi ile ilgili bilgiler verdi. Özellikle çiftçi ve esnaflara yönelik çalışmaların olduğunu ifade eden Ferhan Yıldırım, “Kütahya, Türkiye için çok önemli bir konumdadır. Buradaki üretimin milli ekonomimize katkısı azımsanmayacak ölçüdedir. Ben çiftçiyi tanırım, ortak kaygılarını, sıkıntılarını bilirim. Çalışmalarınızda yanınızda olacağımızın, sorunlarınızın çözümü noktasında birlikte hareket edeceğimizin sözünü vermeye geldim. MHP geçmişte Tarım Bakanı Hüsnü Yusuf Gökalp döneminde çiftçinin gönlünde taht kurdu. Yine aynı dönemi yaşamak için sizlerden destek istemeye geldik. Siz yol göstereceksiniz, sizin öncüllüğünüzde sorunlarımızı çözeceğiz” diye konuştu.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar