Connect with us

HABERLER

MHP İL BAŞKANI FERHAN YILDIRIM: “İKİ BAYRAM YAPMAK İSTİYORUZ”

24 Haziran seçimler için en iyi ve organize bir şekilde en iyi çalışan partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu ifade eden Ferhan Yıldırım Ramazan Bayramı ve 24 Haziranla birlikte Kütahya’da iki bayramı kutlamak istediklerini söyledi.

MHP’nin düzenlediği iftar yemeğinde ülkücü camia ve Milliyetçi Hareket Partisine gönül verenler bir araya geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın’ın da katıldığı iftar davetinde milletvekili adaylarına partililer büyük ilgi gösterdi. Programda konuşan MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacaklarını ifade etti. Yıldırım konuşmasında “Allah’ın izniyle bu seçimlerden de başarıyla çıkacağız. Seçimlerin startı verildiği günden bu yana bütün dava arkadaşlarımla şehrimizin çeşitli yerlerine yayılarak çalışmalarımızı sürdürdük. İl Başkanlığı olarak teşkilatlarımızın tamamıyla, ilçe başkanlarımızla, ülkü ocaklarımızla ilçe ilçe, köy köy, kapı kapı dolaştık. Söz verdiğimiz gibi sıkmadık el uğramadığımız kapı bırakmadık. Seçimlere sayılı günler kala Allah’ın izniyle birlik ve beraberliğimizi koruyarak, Ramazan Bayramı ve seçimleri atlatıp inşallah iki bayramı bir arada yaşayacağız” dedi.

MHP TÜRK SİYYASETİNDE ETKİN ROL OYNUYOR

Ferhan Yıldırım’ın ardından konuşan genel başkan yardımcısı Yalçın ise “MHP, Meclis’teki 35 milletvekiliyle etkin rol oynamış ve hemen hemen her dönemde Türk siyasetini şekillendirmiştir. Aldığı rol ile Türkiye’yi uçurumun kenarından almak suretiyle refaha çıkarabilme adına oynadığı işlev çok önemlidir. Bu süreç bundan sonraki dönemde de devam edecektir. Bu süreç ve 24 Haziran seçimleri Türkiye Cumhuriyetinin muhafazası ve müdafaası nokrasında hayati öneme sahiptir.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar