Connect with us

DİĞER

GELENEKSEL MAHALLE İFTARLARI SONA ERDİ

Kütahya Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftar programları Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu Mahalleleri ile sona erdi.

Bu yıl Ramazan ayında 57 mahallede düzenlenen geleneksel mahalle iftarları programında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahallesinde ikamet eden Kütahyalılar ile iftar yemeklerinde bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeği sonrasında mahalleli çocukların ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “Ramazan ayı manevi atmosferin dolu dolu gerçekleştiği, bizi biz yapan duyguların en üst seviyede yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının hep birlikte yaşandığı bir aydır. Ramazan ayına yavaş yavaş elveda dediğimiz bu günlerin kıymetini bilmeli hayır ve hesanatla ibadetlerimizi yaparak dolu dolu bir Ramazan Ayın’dan sonra Ramazan Bayramına hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında gönlünce eğlenen çocuklara Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar yemeğine; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş, Balıklı Mahalle Muhtarı Ahmet Aybak, Parmakören Mahalle Muhtarı Bahattin Gümüş, Okçu Mahalle Muhtarı Ali Yaman, Güveççi Mahalle Muhtarı Hasan Bozdağ, Sofu Mahalle Muhtarı Bekir Bakır, Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar