Connect with us

HABERLER

BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SARAÇOĞLU: “VAKİT KÜTAHYASPOR VAKTİDİR”

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyelerimiz, Belediye Başkanı sayın Kamil Saraçoğlu’na nezaket ziyareti düzenleyip ” Vefa sezonu ” ile ilgili fikir alış verişinde bulundular.

Yönetimimiz; samimi bir havada geçen ziyarette, takımımızdaki son gelişmeler, transferler ve kulübümüze yeni akarlar sağlayacak projelerle ilgili olarak Belediye Başkanına bilgiler sunarak karşılıklı istişarelerde bulundu. Kulübümüzün düzenlediği nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, her zaman Kütahyaspor’un yanında olduğunu belirterek Başkanımız Ahmet Tekdemir’e ve ekibine başarılar diledi. “ Vakit Kütahyaspor vaktidir” diyerek, Kütahyaspor’a destek vermeye devam edeceklerini vurgulayan Saraçoğlu, “Kulübümüzün gelirlerini artıracak desteklerle Kütahyaspor’a hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun Kütahyaspor’a göstermiş olduğu her zaman ki; yakın ilgisine ve alakasına teşekkür eden Başkanımız Ahmet Tekdemir “ Belediye Başkanımız maddi ve manevi destekleriyle kulübümüzü ayakta tutarak; bizlere ışık olmakta, moral vermektedir. Bu takım Kütahya’nın takımıdır, herkesin bu takıma destek vermesi gerekir. Kütahyaspor Kütahya’nın markasıdır. Takımımızın başarıları Kütahya’nın başarısı olarak şehrimize olumlu bir hava katacaktır. Destekler sadece Belediye Başkanımızla sınırlı kalmadan, tüm şehrimizin el ve gönül birliğiyle oluşturacağı sinerjiyle hedeflerimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar