Connect with us

HABERLER

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI İSHAK GAZEL: “SANDIKTAN KÜTAHYA İÇİN GÜZEL BİR SONUÇ ÇIKACAK”

AK Parti Kütahya milletvekili adayı İshak Gazel Emet ve Hisarcık’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Gazel burada yaptığı konuşmada “sandıktan Kütahya ve Türkiye için güzel bir netice çıkacak” dedi.

AK Parti Kütahya 27. Dönem Milletvekili Adayı İshak Gazel; “Onlar istedikleri odaklar güvensinler. Onlar Türkiye üzerinde oynanan oyunlara, dolar üzerinde yapılan manipülasyonlara, Türkiye’yi ekonomik anlamda yıpratmaya yönelik yapılan çalışmalara güvensinler. Bizler de milletimize güveniyoruz. Sandıktan da hem ülkemiz hem de Kütahya’mız açısından çok güzel bir netice çıkacak” dedi.

Emet ve Hisarcık’ta seçmenlerle bir araya gelen AK Parti milletvekili adayı İshak Gazel 24 Haziran seçimlerinin yeni bir sisteme geçilmesi sebebiyle çok önemli olduğuna dikkat çekti. 26. Dönem Milletvekili ve Kütahya 27. dönem milletvekili adayı İshak Gazel, bu sistem sayesinde Türkiye’nin prangalarını kıracağını söyledi. “Yeni bir sistem ile yeni Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz” diyen Gazel, “27. Dönem Milletvekilliği de sayın Cumhurbaşkanımızın devam etmesi de bu vesileyle gerçekten çok büyük önem arz ediyor. Zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısında tavır alan uluslararası emperyal güçlerin ve onların içerideki temsilcilerinin tavırlarını hep beraber görüyoruz. Ama başaramayacaklarına da, ülkemizin şahlanışını da engelleyemeyeceklerine inanıyoruz. Türkiye, Türkiye’den ibaret değildir. Bunu milletimizin her bir vatandaşımızın bilmesi gerekir. Türkiye, Orta Doğu’dur, Balkanlar’dır, Kafkaslar’dır, Afrika’dır, Güney Asya’dır. Türkiye dünyanın neresinde bir mazlum varsa o mazlumların umudu olan bir ülkedir. Afrika’daki çocukların gözlerindeki ışıltı Türkiye’dir. Filistin’deki yetimlerin gözlerinde sevinç Türkiye’dir. Bunu 7 Haziran’da hep beraber gördük” dedi.

‘YİNE SEVİNMESİ GEREKENLER SEVİNECEK’

7 Haziran’da AK Parti’nin tek başına iktidara ulaşabilecek bir çoğunluğu sağlayamamasının ardından Avrupa’daki zengin kuzey ülkelerinin Türkiye’nin, AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın içinde bulunduğu bu durumu sevinçle karşıladıklarını hatırlatan İshak Gazel, “Hatta bir İtalyan gazetesi ‘Selahattin Eyyübi’nin yürüyüşü durduruldu’ diye bir manşet atmıştı. Onlar Sayın Cumhurbaşkanımızın yürüyüşünü Selahattin Eyyübi’nin yürüyüşüne benzetiyorlardı ve mazlum coğrafyalarda da bir üzüntü hakimdi. Her ne kadar AK Parti birinci partide olsa, tek başına iktidar olamadığı için üzüntü içerisindeydiler. Hemen ardından gerçekleşen 1 Kasım seçimlerinin ardından sevinenler ve üzülenler yer değiştirdi. Televizyonlardan takip ettiğimizde Kosova’daki kardeşlerimizin AK Parti’nin seçim zaferini konvoylarla, Gazze’de İsmail Haniye bir kutlama çadırıyla, Kudüs’te Mescid-i Aksa’nın tepesine Türkiye’nin ay yıldızlı bayrağı asılarak kutlandı. Şimdi de 24 Haziran seçimleri sadece Türkiye’de takip edilmiyor. Bütün dünya tarafından takip edilen bir seçim. İnşallah yine sevinmesi gerekenler sevinecek. Çünkü biz milletimizin derin bir irfana sahip olduğunu biliyoruz ve bunun sandıkta çok güzel bir neticeyle ortaya çıkacağının farkındayız. Çünkü bu millet hiçbir zaman yanlış yapmadı. Bizler de önce Allah’ın hakimiyetine ve beşer platformunda da milletin hakimiyetine güvenen insanlarız. Güvencimiz sadece milletimiz” ifadelerini kullandı.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar