Connect with us

HABERLER

ERBAŞ’TAN ALIŞIK OLUNMAYAN DAVRANIŞ SEÇİM SONRASI VATANDAŞLARI GEZİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Ahmet Erbaş 24 Haziran seçimi sonrasında çıktığı esnaf turu, dernek ve oda temsilcileri ve vatandaşlarla yaptığı ziyaretler ile beğeni topluyor.

Kütahya siyasetinin alışık olmadığı seçim sonrası teşekkür ziyareti MHP’li Ahmet Erbaş’tan geldi. 24 Haziran seçimlerinde vatandaşların teveccühü ile Kütahya’yı mecliste temsil etme hakkını elde eden Ahmet Erbaş seçim ertesi yine seçim döneminde olduğu gibi vatandaşların ayağına gitmeye başladı. Erbaş öncelikli olarak esnaflardan başlayarak oda temsilcileri, dernek yönetimleri, mahalle sakinleri ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

VATANDAŞ MEMNUN

Milletvekili Ahmet Erbaş’ın seçim sonrasında yeniden vatandaşların yanına giderek teşekkür ziyaretlerine başlamasının Kütahya siyaset tarihinde nadir bir olay olduğunu dile getiren vatandaşlar bu durumu takdir ve beğeni ile karşılıyorlar. Özellikle sosyal medyada yapılan olumlu yorumlar Erbaş’ın seçim sonrasında yaptığı ziyaretlerin Kütahya’nın bir eksiğini ortaya çıkarttığını ve Erbaş’ın bu eksikliği kapattığını dile getirdiler. Vatandaşlar “Bugüne kadar sadece seçim döneminde vatandaşla bire araya gelen bir siyasi anlayış vardı. Ancak MHP Milletvekili Ahmet Erbaş bunu kırdı. Seçimin hemen sonrasında başladığı ziyaretler bizleri memnun etti. Vatandaşlar seçtikleri vekilleri yanlarında görmek istiyor. Kütahya buna hasretti. Erbaş ile hasret sona erdi.” İfadelerini kullanarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR

Sosyal medya üzerinde kurulu bulunan ve Kütahya’nın sorunlarının dile getirildiği platformları seçim sürecinde yakından takip ettiğini dile getiren Erbaş sosyal medya var olan Kütahya Düşünce Platformu Grubu Üyeleri, Kütahya Halk Meclisi Üyeleri, Kütahya Kent Konseyi Üyelerine teşekkür etti. Erbaş paylaştığı metinde “Kıymetli Kütahya Düşünce Platformu Grubu Üyeleri, Kütahya Halk Meclisi Üyeleri, Kütahya Kent Konseyi Üyeleri hemşehrilerim; Öncelikle seçim çalışmalarımız kapsamında sizlere verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı lütfen haklarınızı helal ediniz. Seçim kampanyamıza gerek fiilen, gerekse kalben ve dualarıyla destek veren hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle vurgulamak isterim ki, saygıdeğer Kütahya’lılarımızın partime ve şahsıma göstermiş olduğu teveccüh ve güvene layık olabilmek için bütün imkanlarımız ve var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdır. Seçim kampanyası süresince grupları yakından takip ettim; eleştiri, öneri ve görüşlerinizin bizler için son derece önemli olduğunu bilmenizi isterim. Ve yine bilmenizi isterim ki, yakın, orta ve uzun vadede yapacağımız çalışmalarda dikkate alınmak üzere eleştiri, öneri ve görüşleriniz çalışma ajandamıza kaydedilmiştir. Bizler için asıl çalışma şimdi başlıyor, yapacağımız çalışmalara katkıda bulunmak, görüş ve öneri sunmak isteyen siz değerli hemşehrilerimi aramızda görmek bizleri sevindirecektir. İnşallah el ele vererek, birlik ve beraberlik içerisinde her türlü görüş ve düşünceye açık olarak sevgili Kütahya’mıza ve Kütahyalı hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle seçim sonuçlarının Kütahya’mıza, Milletimize ve Devletimize hayırlı olması temennisiyle sizleri ve ailelerinizi sevgi, saygı ve en içten muhabbetlerimle selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar