Connect with us

DİĞER

BAŞKAN SARAÇOĞLU ESNAFLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi ve Kütahya Kent Konseyinin ortaklaşa düzenlediği kahvaltı programında Samanpazarı esnafı ile bir araya geldi.

Samanpazarı Caddesindeki esnaflarla bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; “Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman ortak akıl vurgusu yaptık. Ortada bir sıkıntı varsa, bunun çözümü için istişarelerde bulanarak, ortak bir karara varılması gerektiğini ifade ettik. Bu kapsamda kent konseyi, sivil toplum kuruluşları, dernekler, vakıflar ve esnaflarımızla birlikte hareket etme gayreti içerisindeyiz. Esnaflarımızın daha çok kazanması işlerini büyüterek istihdama katkı sağlamaları için çalıştıklarımıza hızla devam ediyoruz. Kütahya Belediyesi olarak bizler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sizlerin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Başkan Saraçoğlu, talep ve önerilerini dinleyerek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya gayret edeceklerini ifade etti. Samanpazarı Caddesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Samanpazarı Caddesi esnafları katıldı.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar