Connect with us

ALAADDİN UYGUN

TEŞEKKÜRLER

Çok değerli okurlar, çok değerli dostlar. 17 Nisan da geçirdiğim kalp krizi sonrası bypas ameliyatı oldum 2 aydır iyileşme sürecimde beni ziyaret ederek telefonla arayarak şifa dileyen tüm dostlara şükranlarımı sunarım.

Evet yine şükürler osun aranızdayım yine ya<ılarımla sizlerle birlikte olcacağım. Bu süreçte seçimler vardı ve ben ilk defa hastalık nedeni ile seçimlere uzak kaldım hem siyasi yönüm hemde gazeteci yönünle mahrum olmak beni epey etkiledi seçimlerin ülkemize jhayırlar getirmesini dilerim. Önemli olan memleket gerisi teferruat o başarılı bu başarısız buna sonra değinirim ama önemli olan ülkemiz. Seçimin tek kazananı ülkemiz olması güzel. Tabi burada kaybedenlerin kendini sorgulması lazım cak cuk larla vakit kaybeden bir dahaki seçimleride kaybeder. Bu konuya önümüzdeki yazılarımda geniş yer verip analiz yapacağım ve görüşlerimi sizlerle paylaşacağım.

Esas değineceğim en önemli konu SAĞLIKTA KÜTAHYA ÇAĞ ATLAMIŞ.. Neden böyle diyorum sağılığın kıymeti sağlık bozulunca anlaşılırmış bende hiç doktor yüzü görmeyen biri olarak kalp krizi sonra anladım. Kütahya DPÜ Evliya Çelebi hastahanesi geröekten bir numara olmuş bunu dış illerden gelen hastalarla konuştuğumda anladım ki hem benim gördüğüm tedavi hemde gözlemlerim sonucu bunu anladım.

Acill servisinden yoğun bakıma, kalp damar, dahiliye sevisine kadar tüm birimler mükemmel ve modrn hizmet etmekte bu konuda emeği geçen siyasilere, eski yeni baş hekimlere ve DPÜ bünyesindeki doktorlara ve diğer uzman doktorlara şükranlarımı sunarım. Gerçekten her yönü ile uzman hekimler uzman sağlık personeli görevlerini yaparken kendilerini hastalara adamış konumu ile takdire değer.

Özellikle Kalp damar  servisinin bu denli gelişmesi eskiden kalp rahatsızlıklarında Eskişehire, Ankara giderken son yıllarda mükemmel bir kadro ile mükemmel bir ünite haline gelmesi sağlıktaki devrimin göz önüne gelmesi adına sevindirici . Tabiki bu teşekkür yazısı ile minnet borumu ödemek istesemde sevindiğim diğer nokta diiğer hastaların umutlarının artması ayrı sevinç. Ama Kütahya ya bir hastane yetmiyor bir an önce yeni hastanenin açılması için daha çok gayret gösterilmesini bekliyorum.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar