Connect with us

HABERLER

BELEDİYEDEN KÜTAHYASPOR’A DEV TESİS

Göreve geldiği günden itibaren Kütahyaspor’a verdiği destekle Mavi Lacivertlilerin en büyük destekçilerinden olan Kütahya Belediyesi büyük bir proje ile Kütahyaspor’a hizmetlerine devam ediyor.

Maddi ve manevi destekleriyle Kütahyaspor’u ayakta tutunmasına büyük destek veren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Zafertepe Tesislerindeki boş araziye yapılacak sosyal tesislerle Kütahyaspor’a kalıcı bir eser bırakmayı hedefliyor. Kütahyaspor yönetim kurulu tarafından projesi hazırlanan, 505 metrekare kapalı alanda 3 katlı bina olarak tasarlanan sosyal tesislerde; futbolculara otel konforunu aratmayacak tek kişilik odalar, alt yapı hocalarına ve futbolcularına ait odalar, fizyo terapi, fitnes, toplantı, çok amaçlı salonları, başkan, yönetim kurulu, müdür, muhasebe, masör, malzemeci odaları, yemekhane, mutfak ve misafirhaneler yer alacak.

Sosyal Tesisler Projesini bu yıl hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu “Kütahya Belediyesi olarak Kütahyaspor’umuza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da takımımıza olan desteklerimizi sürdüreceğiz. Kütahyaspor’a; daha iyi şartlarda mücadele edebilmesi için Zafertepe tesislerindeki boş alanda en az 30- 40 odalı, 3 katlı modern bir sosyal tesisi; sayın Valimizin, Özel İdarenin ve milletvekillerimizin de destekleriyle kazandırmak istiyoruz” dedi.

Kulüp yönetimi her zaman yakın ilgi ve alakasını gördüğü Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na kurumsallaşma adına takıma dev bir adım attıracak bu büyük proje için teşekkür etti.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar