Connect with us

DİĞER

GÜRAL PORSELEN,MARİN SERİSİ İLE DENİZ TUTKUNLARININ SOFRALARINI RENKLENDİRİYOR

Sofra sanatının öncülerinden Güral Porselen, denizlerden ilham alarak tasarladığı Marin serisi ile sıcak yaz günlerinde sofralara denizlerin renklerini taşıyor.Deniz tutkunlarınıntercih ettiği parçalardan oluşan Marinserisini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Asırlara dayanan geleneksel porselen şıklığını günümüz teknolojisiyle harmanlayan Güral Porselen, Marin serisi ile denizleri sofralara taşıyor.Yeni nesil sunumlar için birbirinden farklı tasarımlar üreten Güral Porselen’in Marin serisi; balık ve yelkenli motifleri ve canlı renkleriyle,özenle hazırlanan sofralarda bizleri bazen bir yelkenlide bazen de denizlerin derinliklerinde hissettiriyor.

Deniz tutkunlarına özel tasarlanan Marin serisinde servis tabağı, çukur tabak, pasta tabağı ve kayık tabaklar yer alıyor. Birbiriyle uyumlu bu tasarımlarıtek parça olarakda müşterileriyle buluşturan Güral Porselen, böylece müşterilerine kendi kombinlerini yaratma fırsatı sunuyor. Güral Porselen’in Marin serisindeki tek parçalarına ve diğer tüm ürünlerine özel fiyatlarla ‘Gural.com.tr’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar