Connect with us

ASAYİŞ

7 YILDIR KAYIP OTOBÜSÇÜNÜN CESEDİ BULUNDU

Kütahya Halk Otobüsü sahibi Şerif Özdemir,7 yıl önce kaybolmuş ve tüm aramalara rağmen bulunamamıştı.Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü,Asayiş Şube ekipleri tarafından 4 aydır sürdürülen titiz çalışmalar sonucu önceki gün Kütahya Merkeze bağlı Söğüt köyündeki sulama göletinde cesedi bulundu.

Uzun yıllar yurt dışında çalıştıktan sonra Kütahya’ya gelerek Halk otobüsü satın alarak uzun süre çalıştırdıktan sonra sattığı ve daha sonra kaybolduğu öğrenildi.

Başarılı çalışmaları ile ülke genelinde başarılara imza atan Kütahya polisinin 4 ay önce başlattığı meçhul olayı gün yüzüne çıkarması ve olayın aydınlatılması Kütahya kamuoyunda büyük takdir topladı.

Ailesinin uzun süre haber alamadığı Şerif Özdemir’in otobüsünde çalışan S.Ç. geçtiğimiz hafta Ailesine gelerek “Şerif abiden haber var mı?”diye sorduğu öğrenildi.

Kütahya Emniyet İl Müdürlüğü,Asayiş şube ekiplerinin 4 ay önce başlattıkları çalışmanın sonrası Z.Ç. ve arkadaşı Y.A. ile birlikte gözaltına alarak sorgulamalarında suçunu itiraf ederek cesedi gömdüğü yeri gösterdiği ve cesedin buradan çıkarıldığı bildirildi.

Asayiş şube müdürlüğü ekipleri olayın aydınlatılması için gece-gündüz demeden yürüttükleri soruşturma ile dosta güven,düşmana korku verdi.

Olay yerinde inceleme yapan ekipler,cesedi morga gönderdikleri ve test sonrası Şerif Özdemir’in Hacıkebir Köyünde defnedileceği bildirildi.

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar