Connect with us

HABERLER

[VİDEO HABER] – BAŞKAN ERDOĞAN’IN KKTC ZİYARETİNDE AHMET ERBAŞ DA VARDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyaretinde MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş hazır bulundu. Erbaş, MHP Genel Merkezi tarafından KKTC’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılamak üzere görevlendirildi.

MEHMET YAYLIOĞLU – ÖZEL HABER

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KKTC’ye düzenlediği ziyaret kapsamında başkent Lefkoşa’daki Ercan Uluslararası Havalimanı’nda resmi tören ile karşılandı. Karşılama sırasında Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ( KKTC ) gerçekleştirdiği resmi ziyaret kapsamında başkent Lefkoşa’daki Ercan Uluslararası Havalimanına geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan havalimanında KKTC’li bakanların, milletvekillerinin ve iş adamlarının katıldığı bir tören ile karşılandı. Törene MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş da katıldı. Erbaş Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm ziyaretlerinde a protokolde yerini aldı.

Yaklaşık bin kişinin ise Türk bayrakları ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılamak için havalimanın otoparkına geldiği öğrenildi.

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar