Connect with us

ASAYİŞ

[VİDEO HABER] – KÜTAHYA’DA HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

Kütahya’da elektronik üzerine tamir ve satış işi yapan bir dükkana camı kırarak giren hırsızlar, iş yerinden para ve değerli malzeme alarak kaçtı. Sabah olayı fark eden iş yeri sahibi güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyince gerçekler ortaya çıktı. İşte o görüntüler…

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Kütahya’da yaşanan iş yeri hırsızlığı olayında güvenlik kamerası kayıtları gerçekleri ortaya serdi. Elektronik tamiriyle satışının yapıldığı ve Metin Armağan’a ait olduğu öğrenilen iş yerinde sabaha karşı 04.00 sularında hırsızlık olayı yaşandı. İş yeri camını kırarak içeriye girdikleri görüntülenen hırsızlar, önce para kasasını boşaltıyor. Hırsızlardan biri de para olarak kıymetli olabilecek ürünleri yanında getirdiği el feneri yardımıyla titizlikle inceliyor. Gayet soğuk kanlı davrandıkları gözlenen hırsızların yakalanması için çalışma başlatan polis, tüm delilleri büyük bir titizlikle inceliyor.

Olayla ilgili yenikutahya.com’a konuşan mağdur iş yeri sahibi Metin Armağan “Gece 04.00’de dükkanımın camını kırarak paralarımı ve malzemelerimi çalan hırsızlar. Paylaşalım da inşallah herkes görsün.” dedi.

Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan iş yerinden ışıldak aküsü, el feneri, led trafoları gibi para edecek ürünleri çaldığı öğrenilen hırsızların 2 kişi olduğu kaydediliyor. Öte yandan iş yerinde bulunan diz üstü bilgisayarı almayı unutan hırsızların parmak izini camdan alan hırsızlık masası ekipleri, titiz bir çalışma yürütüyor. Daha önce bu gibi olayları kısa sürede çözen Kütahya Asayiş Şube Hırsızlık Bürosu ekiplerinin, hırsızların kimliğini tespit etmek üzere olduğu tahmin ediliyor.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar