Connect with us

ASAYİŞ

APARTTA EŞCİNSEL İLİŞKİ – POLİS FUHUŞ OPERASYONU YAPTI

Kütahya’da bir apart daire kiralayıp, para karşılığı eşcinsel ilişkiye girdiğini tespit ettiği U.K. isimli erkeği yaptığı operasyonla gözaltına aldı. Asayiş Şubesi ekipleri bu olayı yaptığı çalışmalarla ortaya çıkarttı. İşte ayrıntılar…   

yenikutahya.com – HABER

İzmir’den Kütahya’ya gelerek, kiraladığı günlük aparatta hemcinsleri ile cinsel ilişkiye giren bir kişi gözaltına alındı. Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Bürosu ekipleri, günlük apart olarak kullanılan bir dairede, bir erkeğin para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye girdiğini tespit etti ve tespit ettiği adresi yakın takibe aldı. Polis tarafından binadan çıktığı sırada durdurulan genç, aparatta bulunan erkekle internetten pazarlık edip gelerek para karşılığı ilişkiye girdiğini kabul etti. Dairenin kapısını çalan polis İzmir’den gelen U.K.’yı gözaltına alarak sağlık kontrolünün ardından gerekli işlemler için emniyete götürdü.

Edinilen bilgiye göre, U.K. isimli zanlı İzmir’den yakın illere gidip eşcinsel ilişki kuruyor ve bu ilişkiyi para karşılığında yapıyordu. Sosyal medyada sahte isimle hesap açtığı ve bu sayede kendisine müşteri bulduğu da öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak soruşturma sürüyor.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar