Connect with us

ASAYİŞ

İNTERNETTE KANDIRDIĞI ÇOCUKLARIN ÇIPLAK VİDEOLARINI ÇEKEN ZANLI NOTERDE YAKALANDI

Çocuk istismarı, cinsel taciz, tecavüz ve kaçırma olaylarının gündem olduğu şu günlerde, yaptığı operasyonla bir tacizciyi yakalayan Asayiş Şubesi ekipleri, Kütahyalılardan büyük takdir topladı. Zanlı, internette kandırdığı çocukların çıplak video ve fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşıyordu. Ancak Kütahya Asayiş Şubesi’nin başarılı çalışmalarını hesaba katamayınca yakayı noterde kaptırdı.   

yenikutahya.com – HABER

Kütahya’da polis, internette kandırdığı çocukların çıplak video ve fotoğraflarını çekip yayınladığı gerekçesiyle 3 buçuk yıl hapis cezası ile aranan askeri, noterde işlem yaparken yakaladı.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri noterde işlem yaptığı bilgisini alan zanlının izini sürdü. Hakkında yakalama kararı olan ve Kütahya Hava Eğitim Tugayı’nda asker olan şüphelinin, internetten tanışarak kandırdığı küçük yaşta kız çocuklarının çıplak fotoğraflarını çekip internette paylaştığı gerekçesiyle hakkında 3 buçuk yıl hapis cezası ile arandığı anlaşıldı.

Gözaltına alınan şüpheli gerekli işlemlerin ardından cezaevine gönderilmek üzere askeri Merkez Komutanlığı’na teslim edildi. Olayla ilgili soruşturmanın adli makamlarca sürdürüldüğü kaydediliyor.

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar