Connect with us

DİĞER

OKUL BAHÇESİNDEKİ KAMELYA YIKILDI YIKILACAK – ÇOCUKLARI BEKLEYEN TEHLİKE

Kütahya’da bulunan Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, adına yakışmayan görüntülere ev sahipliği yapıyor. Okul bahçesinde bulunan ve her an yıkılma tehlikesi ile yüz yüze kalan bahçe kamelyası, derme çatma yollarla ayakta tutulmaya çalışılıyor.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Kütahya Zafertepe Mahallesi’nde bulunan Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesindeki görüntüler, çevre sakinleri ve bazı velilerin tepkisine neden oldu. Sosyal Medya aracılığı ile konuyu gündeme getiren bir vatandaş “Okulun kamelyası içler acısı, iplerle bağlı bir şekilde ayakta duruyor. İlla ki çocukların üzerine düşünce mi önlem alınacak.” diye sordu.

Oysa yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, böyle bir görüntüye nasıl ev sahipliği yapıyor merak konusu oldu.

Okul sezonunun kapalı olması nedeni ile böyle bir aksaklığın yaşanabileceğini savunan bazı vatandaşlar ise, okul yönetiminin kısa süre içinde bu sorunu çözeceğini söylediler.

Kamelya yıkılırsa, çocukların hayati tehlike ile karşı karşıya gelebileceğini söyleyen vatandaşlar ise bu konuda okul yönetiminin en kısa zamanda önlem almasını bekliyor.

Bünyesinde 481 öğrenci bulunduran okulda 35 öğretmen görev yapıyor.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar