Connect with us

HABERLER

VATANDAŞ KİRLETİYOR BELEDİYE TEMİZLİYOR – BURASI YONCALI

Kütahya Belediyesi temizlik işleri personeli, Yoncalı Mahallesi’ndeki temizlik faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. “Daha temiz bir Kütahya için” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Kütahya Belediyesi temizlik ekipleri mahalle, cadde ve sokaklarda kapsamlı temizlik çalışmalarına hızla devam ediyor.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Kütahya’da termal zenginlikleri ile dikkat çeken Yoncalı Mahallesi’ndeki temizlik çalışmalarını değerlendiren Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu şunları kaydetti:

“Termal kaynaklar açısından zengin olan Yoncalı mahallemiz, Kütahya için çok önemli. Şehir dışından gelen birçok misafirimizi ağırladığımız Yoncalı mahallemizde Kütahya Belediyesi temizlik ekipleri tarafından diğer mahallelerimizde olduğu gibi burada da temizlik çalışmalarına hassasiyetle devam ediyor. Tabi belediye olarak her yere her şekilde ulaşmaya çalışsak da bunun mümkün olmadığı zamanlar da oluyor. Özellikle Yoncalı mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız ve piknik için Yoncalı mesire alanını tercih eden vatandaşlarımıza burada çok iş düşüyor. Biz diyoruz ki kirletilmeyen her şey temiz kalır. Bu düşünce ile hareket edersek, temizlik konusunda gerekli hassasiyeti gösterirsek, Kütahya’mızı temiz tutmuş ve çevre kirliliğini de önlemiş oluruz. Ben hemşerilerimin bu konuda hassasiyet göstereceklerine inanıyorum.”

 

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar