Connect with us

DİĞER

YOL TABELALARI HEDEF TAHTASI GİBİ

Karayolları üzerinde yer alan yön ve köy yollarını gösteren tabelalar kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından hedef tahtası gibi kullanılıyor. Milli servete verilen bu zarar vatandaşların tepkilerine yol açıyor.

yenikutahya.com – HABER 

TABELALAR DELİK DEŞİK

Karayolları üzerinde bulunan yön ve özellikle köylerin mesafelerini belirten tabelalar hedef tahtası gibi kullanılıyor. Kendini bilmez bazı şahısların silahla hedef alarak ateş ettikleri tabelalar tabiri caizse kevgir gibi delik deşik. Atılan kurşunlarla kullanılamaz hale gelen tabelaların durumu içler acısı.

MİLLİ SERVETE YAZIK

Birçok tabelada görülen durum karşısında vatandaşlarda şaşkın. Milletin verdiği vergilerle yapılan ve mili servet olan tabelaların bu duruma gelmesine tepki gösteren vatandaşlar “Bu tabelalar birer milli servet. Devletin parası ile yapılıyor ve oralara konuluyor. Kendini bilmez bazı kişiler maalesef buraları hedef tahtası gibi görerek ateş ediyor ve tabelalara zarar veriyorlar. Silahı ile ateş etmek isteyenler atış poligonuna giderek ateş edebilirler. Bu yapılana karşı yetkililerin konu ile ilgili çözüm bulmasını istiyoruz” ifadelerini kullanarak tepkilerini dile getirdiler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar