Connect with us

HABERLER

[VİDEO HABER] MHP MİLLETVEKİLİ AHMET ERBAŞ: “ÜLKÜCÜLER GÖREVDEN KAÇMAZ”

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, ülkeyi kan gölüne çevirmek isteyen hain FETÖ ve 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümüyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Erbaş ayrıca hazırlattığı video ile de mesaj verdi.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Erbaş açıklamasında “15 Temmuz gecesi ülkemize yapılan menfur darbe girişimine milletçe cevabımızı verdik. Bugün özgürsek, demokrasimiz ve ekonomimiz yine dimdik ayaktaysa bu milletimizin başarısıdır. Demokrasimize sahip çıkan ve bu uğurda şehit olan vatan evlatlarını rahmetle anıyor, milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutluyorum” dedi.

Açıklamasında “Tehdit ve saldırı nereden, kimden gelirse gelsin Ülkücüler görevden kaçmaz. İleriye atılmak için tereddüt etmez” ifadelerini kullanan Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP’nin 15 Temmuz darbe kalkışması ve sonrasında Yenikapı’da sergilenen milli ruhu dalga dalga yaymak için siyasi tercihleri bir yana bıraktığını, Genel Başkan Devlet Bahçeli önderliğinde milli birliği her dem yaşatma adına önce ülkem sonra partim ilkesiyle ihanet çetelerinin oyunlarını bozduğunu vurguladı.

Erbaş açıklamasına şöyle devam etti “Milletin iradesinin galip gelmesiyle birlikte oyunun ikinci perdesi olan kaos çıkarma gayreti sergilenmiştir. Ancak milletin geleceğini karartmak için çekilen perde, milletin basireti ve kararlılığıyla yırtılmıştır. 15 Temmuz gecesi şehadet şerbetini içenler ve Yenikapı’da bayraklaşan canlar her dem yeniden doğuşu müjdelerken millî iradeye kastedenlerin başları önüne düşmüştür.             Türkiye düşmanları, hain ve işbirlikçiler devletimize pranga vurmak için hazır beklemektedir. Tehdit ve saldırı nereden, kimden gelirse gelsin Ülkücüler görevden kaçmaz. İleriye atılmak için bir an bile tereddüt etmez. Ne yapacaksak burada, Türk milletinin son yurdunda, birlikte yapacağız, birlikte başaracağız.  Varlığımız ve birliğimiz daim olsun”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar