Connect with us

HABERLER

CHP’Lİ ALİ FAZIL KASAP BALIKESİR YOLUNU SORDU

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü’ne yazılı olarak yanıtlaması için soru sordu. Milletvekili Kasap, bu çalışmasını ilk icraatı olarak gösterdiği sosyal medya hesabından “Hesap sormaya başladık. Daha güzel bir Kütahya için…” sözleriyle vatandaşlara duyurdu.

yenikutahya.com – HABER

41 yıl aradan sonra CHP’nin Kütahya’dan çıkarttığı ilk milletvekili olan Doktor Ali Fazıl Kasap, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki ilk icraatı olarak duyurduğu soru önergesi ile Kütahya’nın 50 yıllık sorununu yeniden gündeme getirdi.

Kütahya – Balıkesir karayolunun ne zaman bitirileceği ve son olarak gelinen noktanın ne olduğu yazılı soru önergesi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü’ne soran CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, konuyu seçmenlerine sosyal medya paylaşımı ile duyurdu.

Kasap’ı sosyal medyadan takip eden seçmenleri ise, uzun süredir aradıklarının bu olduğu yönünde görüşler bildirerek destek verdiklerini bildirdiler.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar