Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA SAĞLIK GÖREVLİSİNİ BACAĞINDAN VURAN ZANLI HERYERDE ARANIYOR

Önceki akşam saatlerinde Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde meydana gelen silahlı yaralama olayının zanlısı, polis tarafından aranıyor. Saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda Ü.O. isimli sağlık çalışanı, kim olduğunu bilmediğini söylediği kişi tarafından bacağından vurulmuştu.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya’da kimliği açıklanmayan bir kişi, DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan sağlık görevlisini silahla ayağından vurarak olay yerinden kaçmıştı.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde meydana gelen olay, yeşillik alandan geçen DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan sağlık görevlisi Ü.O. tanımadığı bir kişi tarafından silahla bacağından vurulmasıyla gelişti. Yaralı Ü.O., Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma ek binaya götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Ü.O. ambulans ile hastane ana binaya nakil yapılarak tedavi edilerek taburcu edildi.

Polis olayla ilgili araştırma başlatarak şüpheli ve suç aletini bulmak için çalışma başlattı. Edinilen bilgiye göre Kütahya Asayiş Şube Müdürlüğü konuyla ilgili olarak özel bir ekip kurarak zanlıyı bulmaya çalışıyor.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar